Pigūs vobleriai lydekoms

Pigūs vobleriai lydekoms – kur juos pirkti?

Artėjant lydekų sezono atidarymui vis dažniau prisimename žvejybą. Kadangi dauguma jūsų jau pradedate ruoštis jam, o galbūt esate pasiruošę, šiame įraše norėčiau pasidalinti pamąstymais bei nuorodomis, kur galite įsigyti pigių voblerių lydekoms. 

Nėra jokios paslapties, jog japoniški vobleriai šiuo metu yra kokybiškiausi masalai esantys prekių lentynose. Tačiau pradedančiajam žvejui, norinčiam turėti platesnį masalų pasirinkimą, gali pasirodyti kiek per brangu pirkti 5 voblerius po 15-20 eurų, net nežinant ar jam lydekų spiningavimas patiks. Didžioji dalis žmonių nurašo kinietiškus voblerius, kaip prastus ir nedirbančius. Tačiau ar tai tiesa? 

Mano asmenine nuomone, kartais reikia šiektiek plačiau pasidomėti, pažiūrėti youtube, paskaityti forumus ir svarbiausia pačiam paeksperimentuoti. Šiuo metu ypač susidomėjau kinietiškomis japoniškų voblerių kopijomis, todėl praleidau ne vieną valandą ieškodamas informacijos apie voblerius iš aliexpress. Vobleriai iš aliexpress šiuo metu yra labai populiarūs tarp Rusijos žvejų. Galbūt lydekos Rusijoje yra labiau išalkusios, tačiau nemanau, jog jos kibtų ant prastų voblerių.

Kaip išsirinkti voblerį?

Aliexpress gausu voblerių komplektų, kur 5 voblerių komplektas kainuoja +- 4 eurus. Iš patirties galiu pasakyti, jog tokie vobleriai nedirba. Šalia kaimo, kur dažnai žvejoju, yra mano „slaptas“ ežeriukas, kuriame ir testuoju savo įsigytus masalus. Lydekų ten daug ir jos pakankamai išbadėjusios, tačiau voblerių iki 1 euro už vienetą jos neima. Šie masalai linkę prastai dirbti t.y. verčiasi ant šono, pradeda kreivai eiti. Tokio tipo voblerių dizainas yra sugalvotas pačių kiniečių, galbūt Kinijoje jie dirba – nebandžiau, tačiau kiek aš žvejojau, deja nieko nepagavau.

Visgi aliexpress’e yra keletas neblogai įvertintų firmų, kurių produkcija ir pirkėjų atsiliepimai nuteikia pozityviai. Šios internetinės aliexpress parduotuvės vadinasi Allblue, Bearking. Šios firmos orientuojasi į japoniškų voblerių kopijų gamyba. Yra ne viena apžvalga youtube, kur išbandomi šie vobleriai ir lydekos ant jų kimba labai noriai.

Norint išsirinkti tinkamą voblerį, gali užtrukti nemažai laiko. Iš pradžių aš pasidariau populiariausių/kibiausių japoniškų voblerių sarašą ir tuomet ieškojau jų kopijų. Deja daugiausiai laiko suryja kopijų paieška, kadangi jie yra pavadinti kitaip ir niekur aprašyme nėra parašyta, jog tai vienokio ar kitokio voblerio kopija. Taigi daugiau netempęs laiko pateikiu jums populiariausių ir kibiausių voblerių kinietiškas kopijas ir kur jas galite įsigyti už 4kartus mažesnę kainą. 

Norėčiau paminėti, jog esu užsisakęs visus šiuos voblerius ir su nekantrumu laukiu, kuomet galėsiu juos išbandyti. O savo bandymais būtinai pasidalinsiu ir su jumis. 

Video apie šiuos voblerius rasite čia

Vobleriai spiningavimui:

OSP Rudra 130 čia 

Duo Realis Jerkbait 120 čia

Duo Realis Jerkbait 100 čia 

ZipBaits Orbit 80 čia

ZipBaits Orbit 110 čia

MegaBass Vision OneTen +1 čia

 

Dėžutė vobleriams susidėti – čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *